Bayburt MedyaBayburt şehir merkezi çıkışı Trabzon yol güzergahında yapımı tamamlanan Otel Bayburt Konaklama tesisi     hizmete başladı.

Yıllardır sorun haline gelen ve özellikle il dışından Bayburt'a gelenleri otel (konaklama) ihtiyacını karşılamakta sıkıntı yaşanan şehirde , bu ihtiyaca cevap verebilecek bir tesisin hayata geçirilmiş olması öncelikle Bayburt adına sevindirici bir gelişme olarak değerlendiriliyor.

 

Bayburt'ta 1977 yılında göç eden ve İstanbul'da ikamet eden Hanefi Türker, Bayburt'a olan sevgi bağını güçlendirmek ve bir anlamda ispatlamak adına önemli bir hizmeti Bayburt'a sunmanın mutluluğunu yaşıyor.

 

Üç aşamadan oluşan tesisin şimdilik bir aşamasını faaliyete geçirmiş olan Türker 2013 yılında tamamlanacak olan tesisin üç bölümden oluşacağını ve farklı hizmetler sunacağını insanların burada kendi evlerindeymiş gibi bir ortamı oluşturduklarını vurguladı. Otel Bayburt Konaklama tesisinde özellikle üç önemli hedeflerinin olduğunu belirten Hanefi Türker,   "Bunlardan birincisi güven , ikincisi temizlik, üçüncüsü uygun fiyat olacak . Bu konuda gereken hassasiyeti göstereceğiz. Eksiklerimizi tamamlamaya gayret ediyoruz, kısa süre önce faaliyete geçmemize rağmen müşterilerimizin memnuniyetlerini dile getirmeleri bizleri fazlasıyla memnun etmektedir. Ufak tefek eksiklerimizi tamamladıktan sonra Otel Bayburt Konaklama 4 yıldızlı bir otelde verilen hizmetin aynısını vermeye başlayacaktır.

  

Ben bu yatırımı başka yerlerede yapar daha çok kazanç elde etmeyi düşünebilirdim. Ama Bayburt'ta olan sevgim benim bu yatırımı yapmamı sağlamıştır. İl dışında yaşayan işadamlarımıza buradan seslenerek diyorum ki, gelin Bayburta farklı yatırımlar yapın" diye sözlerini sürdüren Otel Bayburt Konaklamanın sahibi Hanefi Türker le yaptığımız söyleşinin tamamını izlediğinizde Bayburt la ilgili daha iyi kanaat sahibi olacağınıza inanıyoruz.

  

Tesisle ilgili insanların bir çoğu " Bayburt, Bayburt Olalı Böyle Bir Otel Görmedi " düşüncesinde birleşiyor.

                                 

                                                                                                                                                         (bayburtmedya.com a teşekkürler)

 

 

 

Otel Bayburt


Bayburt Konaklama © 2011 Her Hakkı Saklıdır.